FENG SHUİ İLE ŞANSLI HAYATLAR

29,456 Görüntülenme
FENG SHUİ İLE ŞANSLI HAYATLAR

Eminim birçoğumuz bugüne kadar birçok ev değiştirmişizdir. Her değiştirdiğimiz evle birlikte yaşamımızda meydana gelen değişiklikleri gözlemlemişizdir. Bazı evlere taşınmamızla birlikte yaşamın hızlandığını, sorumlulukların arttığını görürüz. Bazen de tam tersi olur. Feng Shui ile karşılaşmamışsak, hayatımızın akışını evimizin etkilediğini nereden bilebiliriz ki?

Feng Shui evimize dokunduğunda aslında hayatımıza dokunur. Evimizde yaptığımız bilinçli değişiklikler ve yerleşimler aslında hayatımızın ilgili alanını düzenler.

Feng Shui’nin hayatınıza getireceklerini görmek için maddi kayıplarınızın olmasını, ilişkilerinizin çıkmaza girmesini beklemeyin. Hayatınızda herşey yolundayken Feng Shui uygulamaya başlayın. Böylece hayat sizin için daha kolay ve mutlu akar.

Ardında derin bir matematik ve astroloji yatan bu felsefenin batı dünyasında doğru anlatılamamış olması son derece üzücüdür. Gerek çeviri kitaplarındaki hatalar, gerekse internette bulunan gerçeği yansıtmayan yarım bilgiler nedeniyle tam olarak içeriği anlaşılamamıştır. Feng Shui’yi keşfeden insanlar, şansı arttıran ve bazı bilinmezleri anlamamızı sağlayan bu sistemin nasıl olur da herkes tarafından uygulanmadığına şaşırırlar. Ben şaşırmam. Çünkü Sigara sağlığa zararlıdır ama çoğu insan içer. Egzersiz yapmak beden ve ruh sağlığı için yararlıdır ama çok az insan tercih eder. J

Hayat tercihlerden ibarettir. Kimileri yolunda gitmeyen hayatları için hayıflanır durur. Kimileri de kendi şansını yaratmanın peşine düşer. Biz “Şanslı Hayatlar” yaratmanın peşinde olanlardanız.
“Feng Shui İle Şanslı Hayatlar” adlı kitabımda konuyu ayrıntılarıyla anlatmaya çalışmıştım. Bu yazıyı okuduğunuzda sizin de değiştirmek istediğiniz şeyler olduğunu fark ederseniz Feng Shui size de yol gösterebilir. Kim bilir?

Şansınız bol olsun…

Dilek Demirci
İç Mekan Tasarımcısı & Feng Shui Uzmanı
www.enerjimimari.com

Dilek DEMİRCİ

"FENG SHUİ İLE ŞANSLI HAYATLAR" başlıklı yazım için bana sormak istediklerinizi aşağıdaki form yardımı ile ulaştırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

E-BÜLTEN

Bültenimizden düzenli olarak haberdar olmak için eposta adresinizi ekleyin.