ZOR ÇOCUKLARLA BAŞA ÇIKMAK

29,456 Görüntülenme
ZOR ÇOCUKLARLA BAŞA ÇIKMAK

Problemli, zor bir çocuğunuz varsa, feng shui araçlarını daha efektif kullanmanız gerekiyor.
Çalışmak istemeyen, anlayışsız, hırçın, iyi davranılmaktan etkilenmeyen bir çocukla başa çıkmak hiç kolay değil. Profesyonel yardım almanın yanısıra yapmanız gereken şey, evrenden gelen negatif enerjilerden çocuğunuzu koruyabilmek. Bunun içinde evinizin feng shui’sini kontrol etmeniz veya ettirmeniz gerekiyor.
Çocuğunuzun negatif enerjilerin etkisi altında olup olmadığını kontrol etmek, işinizi kolaylaştıracaktır. Biliyorsunuz etrafımızda bizim göremediğimiz birçok enerji geçişleri mevcut. İster istemez bu enerjilerin etkisi altında kalıyoruz. O yüzden feng shui ile pozitif enerji aldığımız yönleri tespit ederek o alanlarda daha çok zaman geçirmemiz önemli.

  1. Tuvaletler ve merdivenler

Çocuğumuzun yattığı yatak odası direkt bir tuvaletin veya merdivenin karşısında olmamalıdır. Bu negatif durumu dağıtmak için, oda kapısının üstüne metal bir rüzgar çanı asılması yararlı olur.

  1. Uyku yönü ve yatak konumu

Çocuğunuzun yatak yönünü kontrol edin. Yatak başının pencereye değil, duvara dayalı olmasına dikkat edin. Su yataklarını ve yer yataklarını tercih etmeyin. Bu, çocuğunuzun huzursuz olmasına neden olur. Hastalıklardan kurtulamaz. Çalışma masası yönünün onun olumlu yönlerinden birisine denk gelmesine özen gösterin. ( olumlu yönlerinizi öğrenmek için doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak dilek@fengshuiankara.com adresine gönderirseniz kua sayınızı ve olumlu yönlerinizi öğrenebilirsiniz.)
Çalışma masasını, yüzü olumlu yönlerinden birine bakacak şekilde yerleştirin. Birkaç ay içinde okul başarısındaki olumlu değişikliği gözlemleyeceksiniz.

  1. Eğitim enerjisi

Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili ona daha fazla şans vermek istiyorsanız, odasının kuzeydoğu yönüne bir kristal asın. Masasının kuzeydoğusuna kristal kağıt ağırlığı koyun.
(Kristali satın aldıktan sonra negatif titreşimlerden temizlemek için tuzlu suda 7 gün, 7 gece bırakın. Veya dolunayda ay ışığına bırakın. Daha sonra odaya yerleştirin.)

Şansınız açık olsun.

Dilek DEMİRCİ

"ZOR ÇOCUKLARLA BAŞA ÇIKMAK" başlıklı yazım için bana sormak istediklerinizi aşağıdaki form yardımı ile ulaştırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

E-BÜLTEN

Bültenimizden düzenli olarak haberdar olmak için eposta adresinizi ekleyin.