FENG SHUI DANIŞMANLIĞI

FENG SHUI DANIŞMANLIĞI

Kişisel, kurumsal ve proje aşamasında feng shui öğretilerinin rehberliğinden faydalanabilirsiniz. İç mekanınızdaki iyi enerji noktalarından maksimum ölçüde yararlanmak, eşyaları doğru enerji alanlarına yerleştirmek, renkleri uygun şekilde seçebilmek, şirket çalışanlarının performansını en iyi şekilde kullanabilmesini sağlamak ve bina içindeki negatif enerji alanlarından nasıl korunacağınızı öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz.

*Kişisel Danışmanlık; Huzurlu ve rahat bir ev herkesin rüyası. Fakat titiz seçimlerinize rağmen kendinizi yeni evinizde rahat hissetmiyor musunuz? Yoksa uyku düzeniniz mi bozuldu? Çocuğunuzun dersleri, sağlığınız veya para akışınızda sıkıntılı bir döneme mi girdiniz. Bunların hepsi yeni evinize taşındıktan sonra mı ortaya çıktı. O zaman mutlaka evinizin chi akışını kontrol ettirmenizde fayda var.

*Kurumsal Danışmanlık; İşyerinizin bereketi, çalışanlarınızın motivasyonu ve yaratıcılığı, yeni iş fırsatları yakalayabilmek için şirketinizde feng shui uygulayabilirsiniz. Mekandaki enerjileri doğru değerlendirmek, rakipleriniz karşısında avantaj sağlamak istemez misiniz?

*Proje Aşamasında; Bitmiş bir evde uygulama yapmanın bazı zorlukları vardır. Bereket enerjisini bloke eden bir tuvaleti yerinden kaldırmak nerdeyse imkansızdır. Ya da evin en iyi enerji alan bölgelerinin kiler, depo, banyo gibi ölü alanlarla yok edilmesini engellemek kolay değildir. Bu zorlukları işin  başında tespit edip çözebilmek için en uygun zaman proje aşamasıdır. Daha sağlıklı bir uygulama için bizi proje esnasında arayın. Mekanın olumlu ve olumsuz enerji alan yerlerine göre mimari projenize destek sağlayalım.

*Yıllık Güncellemeler; Enerji sürekli hareket halindedir. Zamana bağlı olarak enerji etkileri değişir. Mekanlardaki ilk uygulamalarda yapılan uzun vadeli (flying star) çalışmaların yanında, o yıla ait değerlendirmelerin de yapılması gerekir. Yapılan çalışmalar her yılın başında yeni enerji haritasına göre gözden geçirilmelidir. Olumlu ve olumsuz enerji alan yerler her sene değiştiği için bu güncellemenin her yılın başında (ocak- şubat sonu) yapılması önerilir.

(Yıllık enerji haritası için her yılın başında yaptığımız seminerlerimizi takip edebilir, uygulamalarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Duyurularımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi dilek@fengshuiankara.com adresine gönderebilirsiniz.)

SOSYAL MEDYA

E-BÜLTEN

Bültenimizden düzenli olarak haberdar olmak için eposta adresinizi ekleyin.